Uluslararası partnerimiz BSW-Solar (Alman Güneş Derneği), sizleri Afrika, Kuzey ve Güney Amerikan güneş enerjisi firmaları ile irtibata geçirecek yeni bir eşleştirme platformunu hayata geçiriyor;www.solar-business.com

Çeşitli projeleri yürütürken ortak arayan, taşeron arayan, proje alan veya satan, malzeme arayan firmaların buluşacağı bu platform firmalarımızın uluslararası iş fırsatlarından haberdar olmaları açısından önemli bir oluşumdur.

Tamamen ücretsiz olan bu platformda iş fırsatlarını görebileceğiniz gibi kendi ürünleriniz ve hizmetlerinizi yükleyerek firmanıza ait sanal bir mağaza da yaratabilirsiniz.

GIZ ve partneri Energypedia tarafından uygulamaya koyulan bu projenin yürütücüsü BSW-Solar dır.

Lütfen bir an önce sisteme kaydınızı yaptırıp ürünlerinizi sanal mağazaya yerleştirin. Sistem 1 Ekim 2016 tarihinde çalışmaya başlayacak ve umuyoruz firmalarımızın uluslararası işbirliği için büyük bir yarar sağlayacaktır.

www.solar-business.com linkine tıklayarak kayıt işlemine başlayabilirsiniz. Başvuru formunun altındaki “Please indicate your association” kısmına ‘’GUNDER’’ olarak derneğimizin ismini yazmayı unutmayınız.